Vzdělávací seminář:
Československý daňový a účetní kongres 2024

Číslo semináře / VS: 241202

Přednáší kolektiv lektorů z řad českých a slovenských odborníků
Termín od pondělí 2. do středy 4. prosince 2024
Začátek

2. prosince 2024

Místo Hotel Galant ****, Mlýnská 739, 692 01 Mikulov

Program semináře

Ve dnech 2. – 4. prosince 2024 vás už potřetí zveme do nádherné vinařské obce Mikulov, která se díky kongresu stala tradičním místem setkání pracovníků ministerstev a největších expertů na daně a účetnictví. Tento rok se můžete těšit na ještě větší zážitek. Čekají vás rozsáhlejší panelové diskuse, víc networkingu, ale také ochutnávka moravských vín či relax ve wellness s výhledem přímo na historické centrum. Kongres vám přinášejí tři lídři na trhu daňové a účetní legislativy, a to Poradca podnikateľa, Svaz účetních ČR a Poradce podnikatele.

Akce se koná pod záštitou Ministerstva financí ČR a Ministerstva financí SR.

 

Cena

1. Prezenční účastník = Kč 9.990,- bez DPH = Kč 12.088,- s DPH
Vstupenka zahrnuje: prezenční účast na kongresu + školící materiály + záznam z celého kongresu na 30 dní + oběd, večeře, coffee break a občerstvení během přestávek + degustace vína v tradičních sklípcích s networkingem (cena vstupenky nezahrnuje ubytování)

2. Posluchač online přenosu = Kč 6.990,- bez DPH = Kč 8.458,- s DPH
Vstupenka zahrnuje: online přenos z kongresu + školící materiály + záznam z celého kongresu na 30 dní

Dárek po prezenční i on-line účastníky: Všichni zájemci o ČESKOSLOVENSKÝ DAŇOVÝ A ÚČETNÍ KONGRES, kteří uhradí fakturu v termínu splatnosti, obdrží od Svazu účetních ČR ZDARMA jeden celý ročník 2023 elektonického časopisu dle vlastního výběru, které Svaz účetních vydává - vybrat si můžete z těchto titulů.

Do poznámky v objednávce prosíme o upřesnění, zda máte zájem o prezenční účast nebo se kongresu chcete účastnit prostřednictvím online přenosu. Konečnou cenu kongresu budeme fakturovat dle informace v poznámce. Děkujeme.

Seznam přednášejících

Dbáme na to, aby zákoutí legislativy vysvětlovaly přední špičky ve svém oboru - jména odborníků doplníme brzy.

 

Program

Na co se můžete těšit?
- české vs slovenské úskalí daňového práva naživo
- až 6 bloků přednášek k nejpalčivějším tématům a změnám od r. 2025
- pořádají 3 lídři na trhu československé vzdělávací špičky v daních
- panelové diskuze s top experty v ČR a SR
- ochutnávka vína s živou hudbou a networkingem
- výborná gastronomie a wellness

Probírány budou aktuální problémy, letošní legislativa, stejně jako očekávané změny v oblasti daní a účetnictví na rok 2025. Na sestavení programu usilovně pracujeme. Aby byl pro vás obsah přednášek aktuální a maximálně užitečný, budeme je zveřejňovat podle vývoje legislativy v Česku i na Slovensku.

 

Ubytování

Upozorňujeme, že v ceně vstupenky není zahrnuté ubytování. Účastníci kongresu si mohou rezervovat ubytování v Hotel Galant Mikulov**** s 15 % slevou. Ubytování zahrnuje snídaní formou bufetu a poplatek za parkování.

Jednolůžkový pokoj = Kč 1.740,-
Dvoulůžkový pokoj = Kč 2.080,-

Rezervace ubytování: Ubytování v termínu od 2. – 4. 12. 2024 je možné rezervovat na e-mailové adrese: mikulov@galant.cz nebo přímo na stránce hotelu. Při rezervaci ubytování prostřednictvím e-mailu uveďte, že ubytování objednáváte v rámci účasti na kongresu od společnosti Poradce podnikatele a též slevový promo kód: DAU24. Při rezervaci ubytování přes webovou stránku hotelu vložte slevový promo kód: DAU24.

 

 

 

Atmosféra, na kterou se můžete těšit

 

 

 

 

ORGANIZÁTOŘI

 

                                             

 

 

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

 

    

PARTNEŘI

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

         

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

Pro členy SÚ
10 880 Kč
s DPH
Pro ostatní
10 880 Kč
s DPH