Otázka v diskusi:
Jaký odbornou literaturu odebíráte na předplatné?

Jana, 1.6.2009

Budu začínat pracovat jako soukromá účetní a mám na Vás dotaz: Jaký titul se vám nejvíce osvědčil? Co Vám nejvíce vyhovuje? Mám na mysli odborné časopisy pro účetní jako např. Poradce, UZ, Účetnictví v praxi, Finanční zpravodaj, Metodické pokyny SÚ.... Nějak se nemohu rozhodnout. Dosud jsem pracovala ve větší firmě, kde jsme odebírali povinně to, co rozhodl šéf. Děkuji za Vaše názory.

2 odpovědi:

  • Jarča, 3.6.2009

    Dobrý den,
    léta pracuji jako účetní a za tu dobu jsem odebírala celou řadu časopisů a odborných publikací, často jsem střídala. V poslední době odebírám Daně a právo v praxi od ASPI, kde vždycky najdu uceleně zpracovaný určitý daňový a účetní problém nebo nově schválenou novinku. A také již tři roky platím předplatné na Metodické aktuality, které vydává Svaz účetních, na jejichž stránkách právě diskutujeme. V časopise jsou řešeny praktické každodenní problémy účetních, kromě toho mohu (a také často využívám možnost) poslat svoje dotazy, se kterými si nevím rady. Jejich řešení si pak v klidu přečtu v nějakém dalším čísle a musím říci, že se mi ještě nestalo, že by nebyl můj dotaz zodpovězen. Snad jsem Vás aspoň trochu inspirovala.

    Zdravím J.
  • Eva, 3.6.2009

    Dále bych vám doporučila od ANGU Účetní a daně (měsíčník)

Chcete-li odpovídat v diskusi, musíte se nejprve přihlásit.