VÁNOČNÍ AKCE: Akce 1+1 zdarma na on-line portál Daně pro lidi

11. 12. 2023

Společnost Poradce podnikatele s. r. o. a Svaz účetních České republiky, z. s.  uzavřeli partnerství, díky němuž se Daně pro lidi stal společným projektem a Svaz účetních ČR je jeho partnerem. Společnou snahou je nabídnout odborné veřejnosti co možná nejlepší možný nástroj, který přináší řešení všech účetních a daňových otázek, vzdělává, pomáhá školám a má intuitivní ovládání.

Desítky let zkušeností obou subjektů v oblasti daní a účetnictví dávají záruku, že Daně pro lidi jsou produktem, který je v České republice zcela výjimečný kvalitou a rozsahem poskytovaných informací a služeb, autorským týmem a funkcemi.

Připravili jsme pro vás vánoční dárek - Jedinečná akce 1+1 na on-line portál Daně pro lidi. Koupí jedné licence získáváte druhou ZDARMA!

Připojte se k nám ještě dnes na telefonech 212 247 888, 591 146 333 nebo e-mailu objednavky@daneprolidi.cz s kódem SVAZ1+1.

Akce platí do 25. 12. 2023 pouze pro nové klienty.