Účetní roku 2022: Kdo se radoval z titulu ÚČETNÍ a ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2022?

7. 12. 2022

profesní soutěže

ÚČETNÍ a ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2022

Vítězové jednotlivých kategorií
jsou známi.

Letošní vyhlášení výsledků soutěže ÚČETNÍ ROKU se konalo 6. prosince a proběhlo hybridní formou. Vítězové, porota a zástupci partnerů se společně sešli v prostorách pořadatele soutěže, společnosti Wolters Kluwer ČR, odkud probíhal online přenos.

Stejně jako v minulých letech poskytly odbornou záštitu soutěži Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních České republiky.

Všechny tři přední příčky v kategorii ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2022 obsadily v letošním roce společnosti, které sídlí v Praze:

1. místo - společnost TPA Tax s.r.o.
2. místo - společnost BDO Czech Republic s.r.o.
3. místo - společnost E-Consulting Czech s.r.o.

Novou držitelkou titulu ÚČETNÍ ROKU 2022 se stala paní Františka Smutková ze společnosti ORTEX, spol. s r. o.

V letošním ročníku porota nominovala a za držitele titulu ÚČETNÍ OSOBNOST ROKU zvolila paní profesorku Libuši Müllerovou, kterou zná odborná veřejnost zejména z jejího působení na VŠE v Praze.

Více informací o soutěži