Tisková zpráva: Provozně ekonomická fakulta MENDELU v Brně získala možnost uznání v rámci certifikace Svazu účetních

27. 10. 2023

Blahopřejeme Provozně ekonomické fakultě MENDELU v Brně a jejím studentům, že se jim podařilo získat možnost uznání vybraných modulů v rámci certifikace Svaz účetních České republiky. Studenti mohou po absolvování svého bakalářského a navazujícího studia žádat o uznání až 8 modulů z 10 možných. Tímto se Provozně ekonomická fakulta MENDELU v Brně zařadila mezi TOP fakulty v České republice!
Představení certifikace a celého procesu uznávání zkoušek proběhlo v úterý 24. října 2023 za přítomnosti pana děkana doc. Ing. Svatopluka Kapounka, Ph.D, vedoucí ústavu Účetnictví a daní paní profesorky Ing. Danuše Nerudové, Ph.D. a dalších akademických pracovníků působících na ústavu.
Svaz účetních České republiky zastupoval viceprezident Martin Petr a Institut certifikace Svazu účetních Ing. Ladislav Zemánek.

Tisková zpráva ZDE