Tisková zpráva: Partnerství s on-line portálem Daně pro lidi

29. 1. 2020

Usilovně pracujeme na dalším posílení prestiže jména Svazu účetních České republiky. Součástí této činnosti je nově navázaná spolupráce se společností Poradce podnikatele s. r. o., se kterou jsme uzavřeli významné partnerství. Tímto spojením se on-line portál Daně pro lidi stává naším společným projektem a Svaz účetních ČR je nyní jeho partnerem.

Naší společnou snahou je nabídnout odborné veřejnosti co možná nejlepší moderní nástroj, který přináší řešení všech účetních a daňových otázek, vzdělává a má intuitivní ovládání. Desítky let zkušeností obou subjektů v oblasti daní a účetnictví dávají záruku, že Daně pro lidi jsou a budou produktem, který je v České republice zcela výjimečný kvalitou a rozsahem poskytovaných informací a služeb, autorským týmem a funkcemi a má ambice se stát nejlepším poradcem pro profesi účetních.

Odborné texty, Daňová televize, Daňová pohotovost, účetní souvztažnosti, právní předpisy, komentáře zákonů, interní směrnice, interpretace NÚR – toto a mnoho dalšího vytváří jedinečnost tohoto on-line portálu. Navíc oproti konkurenci má něco výjimečného, a to je denní on-line chat a telefonické poradenství. Toto má za sebou i silné zázemí odborníků na obou stranách. Tento produkt by měl v průběhu roku 2020 postupně nahradit dosavadní SW Účetní poradce.

Jako bonus pro uživatele našich produktů, naše členy a příznivce jsme k 50. výročí Svazu účetních České republiky zajistili možnost využít speciální 20 % slevu na pořízení tohoto produktu na období roku (365 dní). Slevy proti katalogové ceně jsou připraveny i pro následující období.  Kompletní informace naleznete na našem webu zde https://www.svaz-ucetnich.cz/dane-pro-lidi/

Výkonný výbor Svazu účetních ČR