SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023 - známe vítěze

8. 2. 2024

Známe vítěze 1. ročníku soutěže
SLUTO Daňová & ÚČETNÍ firma roku 2023

Téměř 8 tisíc hlasujících, 79 nominovaných a 10 vítězů. To jsou čísla, která stojí za prvním ročníkem soutěže SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023. Tato historicky první soutěž spojuje síly dvou již etablovaných profesních soutěží, a to Daňař & Daňová firma roku a Účetní roku. Vedle ocenění těch nejlepších z nejlepších je záměrem nového konceptu soutěže též zdůraznit jedinečnost a vzájemnou provázanost daňové a účetní profese.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 7. února 2024 v prostorách Visionary v Holešovicích, kde se sešly významné osobnosti z daňové a účetní sféry.

Nový koncept přinesl dvě nové „firemní“ kategorie (Daňová firma roku a Účetní firma roku), které byly zcela v rukou odborné poroty. V těchto kategoriích má porota za cíl vybrat a ocenit firmy z daňového či účetního oboru za významný inovativní počin za rok 2023. Může se jednat o firmy, které přicházejí s novými přístupy, technologiemi, zlepšují účetní procesy, nebojí se realizovat odvážné projekty, ať už směrem k zákazníkům či svým zaměstnancům, či jinou formou přispívají odborné veřejnosti.

Výsledky soutěže