Blahopřejeme nejlepšímu lektorovi v daních za rok 2021 Janu Molínovi

11. 2. 2022

Dne 9. února 2022 se konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Daňař & daňová firma roku 2021. Bylo vyhlášeno celkem 14 vítězů z různých kategorií a nejlepším lektorem v daních za rok 2021 se stal spolupracovník Svazu účetních ČR Ing. Jan Molín, Ph.D. Zároveň obsadil druhou příčku v kategorii Daňová osobnost za komerční daňovou sféru.

Jan Molín je daňovým poradcem a zkušebním komisařem Komory daňových poradců České republiky. Působí na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde je zástupcem vedoucího katedry finančního účetnictví a auditingu. Je členem Prezidia Komory daňových poradců České republiky, předsedou Etické komise Komory certifikovaných účetních, místopředsedou Metodické rady Svazu účetních ČR a zástupcem Svaz účetních ČR v Národní účetní radě.

Výherní listina zde