Kategorie: E-shop / Účetní poradce

Účetní poradce

Účetní poradce STANDARD

Účetní poradce STANDARD

Informační a poradenský systém obsahuje ucelený soubor účetní a daňové legislativy a dalších právních předpisů z navazujících oblastí, informací, pokynů, stanovisek a sdělení MF ČR a GFŘ.

11 345 Kč 5 673 Kč
Účetní poradce PROFESIONÁL

Účetní poradce PROFESIONÁL

K informačnímu obsahu verze Účetní poradce - Standard jsou připojeny rozšiřující moduly obsahující smlouvy o zamezení dvojího zdanění (včetně pokynů, odborných manuálů a výkladů formou otázek a odpovědí) a kompletní soubor legislativy týkající se kapitálového trhu.

17 487 Kč 8 744 Kč
Účetní poradce PROFESIONÁL EU

Účetní poradce PROFESIONÁL EU

K informačnímu obsahu verze Účetní poradce - Standard jsou připojeny rozšiřující moduly obsahující smlouvy o zamezení dvojího zdanění (včetně pokynů, odborných manuálů a výkladů formou otázek a odpovědí), kompletní soubor legislativy týkající se kapitálového trhu a předpisy z oblasti mezinárodní regulace účetnictví a daní.

19 946 Kč 9 973 Kč
Účetní poradce PROFESIONÁL TOP

Účetní poradce PROFESIONÁL TOP

K informačnímu obsahu verze Účetní poradce - Standard jsou připojeny rozšiřující moduly obsahující smlouvy o zamezení dvojího zdanění (včetně pokynů, odborných manuálů a výkladů formou otázek a odpovědí), kompletní soubor legislativy týkající se kapitálového trhu, předpisy z oblasti mezinárodní regulace účetnictví a daní a také vybranou účetní a daňovou judikaturu.

33 686 Kč 16 843 Kč
Kapitálový trh

Kapitálový trh

Rozšiřující modul Kapitálový trh obsahuje ucelený soubor legislativy upravující oblast cenných papírů, podnikání na kapitálovém trhu, bank, investičních společností, spořitelních a úvěrních družstev a pojišťoven.

3 828 Kč 1 914 Kč
Účetní a daňová judikatura

Účetní a daňová judikatura

Rozšiřující modul Účetní & daňová judikatura obsahuje vybranou účetní a daňovou judikaturu českých soudů.

5 088 Kč 2 544 Kč
Smlouvy o zamezení dvojího zdanění

Smlouvy o zamezení dvojího zdanění

Rozšiřující modul Smlouvy o zamezení dvojího zdanění obsahuje úplná znění smluv o zamezení dvojího zdanění, související metodické pokyny, odborné manuály a výklady formou otázek a odpovědí.

3 828 Kč 1 914 Kč
Mezinárodní regulace účetnictví a daní

Mezinárodní regulace účetnictví a daní

Rozšiřující modul Mezinárodní regulace účetnictví a daní obsahuje ucelený soubor evropských předpisů v oblasti účetnictví a daní, mezinárodní účetní standardy a jejich interpretace.

5 251 Kč 2 626 Kč