Vzdělávací seminář:
Účetní závěrka podnikatelů pro rok 2020 - prezenční seminář a zároveň on-line školení

Číslo semináře / VS: 2047

Pořádá Svaz účetních Hradec Králové, z.s.
Přednáší Ing. Lenka Dvořáková
daňová poradkyně, členka odborných sekcí KDP ČR a členka KCÚ, Praha
Termín úterý 8. prosince 2020
Začátek

9.00 hodin (prezence od 8.30 hodin, předpokládaný konec cca 16.00 hodin)

Místo NOVÉ ADALBERTINUM, Velké náměstí 32, Hradec Králové

Program semináře

Určeno: Seminář je určen všem, kteří mají základní informace o účetnictví nebo pracují jako účetní, ale možná budou sestavovat účetní závěrku poprvé a potřebují si ověřit správné postupy při sestavení účetní závěrky a při přípravě na daňové přiznání.
Seminář doporučujeme také studentům ekonomických oborů, kteří potřebují rozšířit a prohloubit znalosti o účetní závěrce a souvisejících úkonech.

Přínos: Na semináři vás provedeme nejen teorií, ale hlavně praktickou částí krok po kroku k úspěšnému sestavení účetních výkazů (účetní závěrky). Budete mít příležitost zeptat se na konkrétní oblasti, kde máte pochybnosti a budete upozorněni na nejčastější chyby, které se v praxi vyskytují při sestavování výkazů i na řešení účetních chyb minulých účetních období.

Program:

• bude doplněn
  •

SEMINÁŘ PROBĚHNE PREZENČNÍ FORMOU A ON-LINE FORMOU WEBINÁŘE. V POZNÁMCE U PŘIHLÁŠKY UVEĎTE, O JAKOU FORMU ÚČASTI MÁTE ZÁJEM.

Cena v případě účasti na on-line semináři:
- člen SÚ = Kč 2.200,-- včetně DPH
- ostatní = Kč 2.400,-- včetně DPH

Meeting se uskuteční prostřednictví služby Zoom Meeting. Pro připojení je zapotřebí, abyste:
- Nainstaloval(a) tzv. Zoom Client for Meetings zde https://zoom.us/download - první Download odkaz. Používání Zoom Meeting je pro Vás zdarma.
- Spustil(a) stáhnutý program Zoom Client a kliknul(a) na modré tlačítko Join, (přidat se k meetingu/setkání).
Přístupové údaje pro on-line připojení obdržíte od nás mailem.

•
Pro členy SÚ