Vzdělávací seminář:
Konference KCÚ a KDP ČR "Digitalizace daní a účetnictví v České republice"

Číslo semináře / VS: 001

Pořádá Komora certifikovaných účetních, z.s.
Přednáší Významné osobnosti z oblasti státní správy, auditorských a poradenských firem, zástupci firem z oblasti automatizace prací
Termín čtvrtek 14. října 2021
Začátek

Místo Hotel DUO, Teplická 492/19, 190 00 Praha 9 (nebo stream akce)

Program semináře

Komora certifikovaných účetních a Komora daňových poradců České republiky pořádají společnou konferenci na téma automatizace a digitalizace daní a účetnictví. Konference se zaměří na informace z legislativy a státní správy, zkušenosti z poradenských firem a budoucí vývoj a profesní využitelnost technologií.

Cíle konference: Cílem konference je ve třech panelech seznámit účastníky s nejnovějšími informacemi z oblasti digitalizace státní správy, trendy a zkušenostmi v oblasti digitalizace a automatizace daňového poradenství a účetnictví a očekávaným rozvojem technologií.

Pro koho je konference určena: Konference je určena pro daňové poradce a účetní, osoby profesně zaměřené na daně a účetnictví včetně podnikatelské sféry a státní správy.

Konference je možné se zúčastnit prezenčně, pro ty, kteří nemohou cestovat do Prahy je možné se připojit na dálku a sledovat živý streamDo přihlášky prosím uveďte, zda chcete PREZENČNĚ či STREAM.

Pro členy SÚ
4 840 Kč