Otázka v diskusi:
Cestovní služby

Jana B ., 26.7.2009

Vzhledem k novému klientovy z oblasti cestovního ruchu budu i já nucena se touto problematikou začít zabývat. Poradí mi někdo nějakou dobrou knihu či kurz ?. Zákon o DPH jsem četla, ale ráda bych vše ještě viděla i na příkladech.
Děkuji Jana

4 odpovědi:

  • Svobodová, 11.9.2009

    1.10. proběhne školení ing. Rambouska - DPH v cestovním ruchu, také se tam chystám, protože s touto problematikou bojuji...
  • Adéla, 15.9.2009

    Mohu se optat, kde proběhne toto školení a kde se na něj dá přihlásit?
    Děkuji!
  • Eliška, 25.2.2013

    Dobrý den,

    čtu Vaši diskuzi (již z roku 2009) a chci se zeptat, zda se některá z Vás účetnictví v cestovním ruchu pořád věnuje?

    Já pracuji ve firmě, kde jsme založili cestovní agenturu a jelikož nejsem profesionální účetní (ve firmě působím jako asistentka, ale jelikož jsem jediná účetnictvím drobet \"políbena\" a umím v účetním programu Pohoda), tak veškerá zodpovědnost za celé účetnictví cest.agentury padlo na mě :(

    Ráda bych si vyjasnila některé účetní transakce, jak správně zaúčtovat, aby bylo účetnictví vedeno správně.

    Můj email je: eliska.koudelova@seznam.cz.

    Děkuji moc za odpovědi.

    Eliška
  • Eva, 29.7.2009

    Dobry den,
    knihy nejsou.Oslovila jsem pres 50 danovych poradcu a ucetnich v nasem kraji. Ozval se pouze 1 a to jeste s tim, ze nikdo poradne nevi, jak se ma cestovni sluzba uctovat?!
    Takze preji hodne uspechu a treba budete mit vetsi stesti... :'(

Chcete-li odpovídat v diskusi, musíte se nejprve přihlásit.