Otázka v diskusi:
Jaký program doporučujete na mzdy pro střední školy, které mají projekty

Terina, 17.1.2010

V současné době používáme program VEMA, bohužel je ale stav vyplňování výkazu P1-04 naprosto nevyhovující z důvodu nefunkčních výstupů. Právě proto hledáme možnou alternativu. Spolupracující tvrdí, že tento software neumoňuje interaktivní návaznost na formulář P1-04 v případě realizace projektů školy.
Velice uvítám případnou radu, jak správně vyplnit formulář P1-04 v programu VEMA, či případně doporučení nového mzdového softwaru, PODPORUJÍCÍHO PROJEKTY VE VEDLEJŠÍ ČINNOSTI ŠKOLY. Moc děkuji.

1 odpověd:

 • Jan Tomíšek, 8.2.2011

  Dobrý den,
  domnívám se, že je to pouze problém konfigurace. U mnoha set našich uživatelů, kteří tento výkaz předkládají, zejména u těch, u nichž bylo nastavení provedeno ve spolupráci s našimi konzultanty, se P1-04 plní k jejich spokojenosti. Sestava P1-04 plně zohledňuje vykazování různých zdrojů financování a žádný obecný problém, který popisujete, nám není znám. Z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konkrétně se Vám nedaří, ale pokud se obrátíte na naše Call Centrum, rádi Vám pomůžeme. Jestliže by z Vašeho dotazu přes to vyplynula potřeba plnění výkazu upravit, což nemohu vyloučit, samozřejmě to zodpovědně zvážíme a případnou úpravu zrealizujeme.
  Děkuji za důvěru a těším se na další spolupráci.
  S přáním hezkého dne,
  Jan Tomíšek
  ředitel Divize služby
  Vema. a.s.

Chcete-li odpovídat v diskusi, musíte se nejprve přihlásit.