Webinář: Co musíte vědět pro výběr dobré účetní

23. 1. 2023

Webinář: Co musíte vědět pro výběr dobré účetní

Kdy = 26.1. 2023 od 10:30 hod

Cílová skupina: podnikatelé, manageři → ti, kteří vybírají účetní + velké firmy (mluvíme primárně k podnikatelům, kteří vedou účetnictví)

Obsah webináře:

Robert: výsledky průzkumu (za podnikatele a účetní)
Magda: legislativní rámec (podmínky vydání ŽL, odstrašující případy nekvalitní účetní, pojištění pro účetní a d. poradce a na co se (ne)vztahuje)
Libor: průběžně komentuje
Robert: (v roli podnikatele) - co ho u hledání účetní zajímá: živnostenský list na účetnictví, reference, certifikace, spolupráce s dalšími odborníky (právo, daňové poradenství atd.) - průběžně doplňuje Libor s Magdou
Robert: formy spolupráce
Magda: způsob předávání výstupů z účetnictví, druhy komunikace, otázky, když potřebuji jen daňovou evidenci atd.
Libor: účetní je partner podnikatele, pěkné uzavření diskuze, shrnutí

Social media post (za wflow linkedin page bude publikováno 19.1. cca 12:00):

Reference, certifikace, živnostenský list na účetnictví nebo něco úplně jiného?

Řeč je o tom, na co se zaměřit při výběru účetní. Připojte se k nám 26. 1. 2023 od 10:30 hod. na webinář “Co musíte vědět pro výběr dobré účetní” a už nešlápnete vedle. Mluvit se bude i o výsledcích celostátního průzkumu, který zkoumal stav účetní profese v ČR. Ten ukázal třeba i to, jak svojí profesi vnímají sami účetní a jak podnikatelé a manažeři.

Webinářem vás provede Robert Soudný, CEO wflow.comMagdalena Králová, prezidentka Svazu účetních a Libor Vasek, autor podcastu Pro(fi) účetní, certifikovaný účetní expert a vysokoškolský pedagog.

Webinář je zdarma. Registrace → https://us02web.zoom.us/webinar/register/3316729291927/WN_IV_oz15EQXyxR7OUC4sxkA