Účetní padesátka v Praze

25. 9. 2019

Účetní dodržují své termíny opravdu za každého počasí. Zatímco Jihočeši před dvěma týdny vyrazili za deště, pražskému pochodu počasí přálo, den to byl téměř letní. Účastníci se přesvědčili, že v Praze najdeme nejen lákadla velkoměsta, ale i nádhernou přírodu. Tentokrát se v krásné kolegiální shodě zúčastnili členové Svazu účetních Praha a Komory certifikovaných účetních. Údolím Tiché i Divoké Šárky provedl účastníky stávající šéf profesního aparátu Ladislav Zemánek, který nás neopomněl hned na začátku vytáhnout ani do kopce na Babu, odkud je na Prahu krásná vyhlídka. Vedení mu pro tentokrát předala prezidentka Svazu účetních ČR Magdalena Králová a bdělým okem dohlédl i Martin Čejna, člen revizní komise. Užili jsme si krásný pohodový den, zjistili, že nás spojuje daleko víc než jen profese a další výlet se začal plánovat spontánně už za pochodu. Ani v Praze nechyběl přípitek. Cíl byl v Libockém pivovaru, kde jsme ochutnali pivo a připili si na přátelskou profesní atmosféru a samozřejmě hlavně na zdraví!