Účetní padesátka – účetním záleží na každém kroku - „Jihočeská část padesátky" se uskuteční dne 7. září 2019

19. 8. 2019

„Jihočeská část padesátky“ se uskuteční dne 7. září 2019, a to odjezdem v 11.00 hodin na kolech z Českých Budějovic, náměstí Přemysla Otakara II. - sraz před radnicí. Cílem je Hluboká nad Vltavou – zámecký park a zpět do Českých Budějovic. Jede se po cyklostezce kolem Vltavy, celkem je to 23 km.
Nemusíte mít svoje kolo, je zajištěno zapůjčení kol od firmy REKOLA České Budějovice. Zájem  o zapůjčení kola sdělte s potvrzením své  účasti  !!!!

„Jihočeská padesátka“ bude zakončena přátelským posezením v restauraci SOLNICE, České Budějovice, Piaristické náměstí.

Prosíme zájemce o potvrzení účasti na „Jihočeské 50“ nejpozději do 31. srpna 2019 na e-mail: zemanek@icu-praha.cz .Následně budou zaslány bližší organizační pokyny přihlášeným účastníkům.

Těšíme se na Vaši účast.

Výkonný výbor Svazu účetních ČR, z.s.
a výbor Svazu účetních České Budějovice, z.s.