Účetní padesátka – účetním záleží na každém kroku

16. 7. 2019

Svaz účetních České republiky, z. s. je dobrovolnou, nezávislou profesní organizací s celostátní působností, která pod tímto názvem od roku 1990 sdružuje účetní, auditory, daňové poradce a ostatní zájemce. Ve své činnosti navazuje na činnost Českého svazu účetních a statistiků, který byl založen 28. května 1969 v Měšťanské besedě v Plzni.

V letošním roce si tedy připomínáme 50. výročí založení Svazu účetních ČR a 17. října 2019 se uskuteční hlavní oslava.

Říjnovou oslavu vnímáme jako vyvrcholení tohoto významného jubilea a rádi bychom, aby mu předcházela přátelská setkání účetních, a to v duchu hesla „Účetní padesátka – účetním záleží na každém kroku“. Cílem je ujít 50 km v průběhu léta a zveme Vás tedy na letní setkání v termínech:
- 29.7. = Slapsko
- 7.9. = Českobudějovicko
- 21.9. = okolí Prahy
- 28.9. = jižní Morava

Prosíme zájemce, aby se hlásili na e-mail: zemanek@icu-praha.cz.

Informace k dalším setkáním budeme zveřejňovat průběžně.