ÚČETNÍ a ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2022 – nominujte své kandidáty

ÚČETNÍ a ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2022

právě dnes
odstartoval.

Již pátý ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU, ve které se hledají nejlepší účetní a nejlepší účetní firmy v České republice, odstartoval ve středu 1. června 2022. V této soutěži, jež pořádá společnost WOLTERS KLUWER ČR, se vyhlašují a oceňují tři kategorie: ÚČETNÍ ROKU, ÚČETNÍ FIRMA ROKU a ÚČETNÍ OSOBNOST ROKU. Stejně jako v minulých letech poskytují odbornou záštitu soutěži Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních ČR.

Nominace na kandidáty na titul ÚČETNÍ ROKU či ÚČETNÍ FIRMA ROKU je možné zasílat až do 5. září 2022 přes webové stránky soutěže www.ucetni-roku.cz. Nominace mohou přicházet jak od široké veřejnosti, tak od samotných kandidátů, kdy na titul nominují sebe sama či svou účetní firmu.

U kategorie ÚČETNÍ OSOBNOST ROKU 2022 nominace neprobíhají. Volba vítěze je čistě v rukou odborné poroty, která jej vybírá z řad výjimečných účetních osobností, jež vynikají svým působením v účetním oboru nebo se zasloužily o pozvednutí či rozvoj účetní profese.

Další informace o tom, jakým způsobem je možné zasílat nominace a jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti, jsou dostupné na webových stránkách soutěže www.ucetni-roku.cz