ÚČETNÍ a ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2021: Známe vítěze

2. 12. 2021

Známe vítěze čtvrtého ročníku profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU 2021! Vyhlášení výsledků proběhlo stejně jako v minulém roce on-line formou. I když se vinou koronaviru nemohl uskutečnit slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků tak, jak by se slušelo, měla akce opět značnou účast. On-line přenos se konal ve středu 1. prosince 2021 a vysílal se z prostor společnosti Wolters Kluwer ČR, která je pořadatelem soutěže. Celým přenosem provázela účastníky Jana Víšková, moderátorka soutěže, a společnost jí dělali předseda poroty Libor Vašek a jednotliví vítězové, kteří měli možnost převzít si ocenění osobně a říci pár slov divákům přímého přenosu.

Odbornou záštitu poskytly soutěži Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních České republiky.

ÚČETNÍ FIRMOU ROKU 2021 se stala společnost ASB Czech Republic, s.r.o.

Titul ÚČETNÍ ROKU 2021 získala paní Olga Goišová ze společnosti Teplárny Otrokovice.

Poslední vyhlašovanou kategorií byla ÚČETNÍ OSOBNOST ROKU 2021. Jedná se o nově zařazenou kategorii, kde nominace nejsou přijímány od veřejnosti, ale jsou čistě v rukou odborné poroty. V letošním ročníku porota nominovala a za prvního držitele titulu ÚČETNÍ OSOBNOST ROKU zvolila pana prof. Ing. Bohumila Krále, CSc.

Výsledky 2021