ÚČETNÍ A ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2019: slavnostní vyhlášení výsledků

11. 12. 2019

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Společnost Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních České republiky uspořádala druhý ročník soutěže ÚČETNÍ ROKU. Slavnostní galavečer, při kterém si skleněnou plaketu odnesli čtyři ocenění, se uskutečnil v úterý 10. prosince 2019 v pražském hotelu International.

Soutěž ÚČETNÍ ROKU má za cíl vybrat nejlepší profesní účetní/nejlepšího profesního účetního a také nejlepší účetní firmu v České republice. Nominace na vhodné kandidáty na titul ÚČETNÍ ROKU 2019 i nominace na ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2019 mohla široká veřejnost zasílat od 1. května do 31. srpna 2019. Rozhodování o vítězích pak bylo v rukou odborné poroty, která se scházela pravidelně v průběhu podzimu.

Fotogalerii naleznete zde