Tisková zpráva: Svaz účetních České republiky posiluje odborný tým

4. 10. 2019

Svaz účetních České republiky rozšířil svou metodickou činnosti o Metodickou radu pro mzdové účetnictví. Hledáme odborníky, kteří se chtějí zapojit do této nové aktivity a napomoci praxi řešením podnětů mzdových účetních a připomínkováním související legislativy.

Nové kolegy však uvítáme i ve stávající Metodické radě Svazu účetních či Metodické radě pro neziskové organizace. Po boku zkušenějších stálých členů metodických rad řešte dotazy kolegů z praxe či zastávejte stanoviska k připomínkovaným účetním předpisům a interpretacím Národní účetní rady.

A pokud raději individuálně píšete, než diskutujete v plénu, můžete posílit též autorský tým našich periodik Metodické aktuality, Účetnictví a Účetnictví nevýdělečných organizací a obcí.

V případě zájmu stát se součástí prestižního odborného týmu Svazu účetních České republiky, pošlete své stručné CV a informaci o oblasti, jíž byste se rádi odborně věnovali, na adresu hruba@ucetni.cz .

Těšíme se na spolupráci.

Dokument zde