Tisková zpráva: Daněprolidi.cz zahrnují kompletní obsah Účetního poradce

9. 12. 2020

Daněprolidi.cz zahrnují kompletní obsah Účetního poradce

Od 1. 1. 2021 původní systém Svazu účetních České republiky „Účetní poradce“ ukončuje svou činnost. Již nyní je převeden do prostředí portálu Daně pro lidi. Jeho původní obsah je Vám nadále k dispozici v nové moderní podobě.

Jak se dostanete k obsahu Účetního poradce na portálu Daně pro lidi?

Při procházení obsahu portálu nepřehlédněte v pravém filtru možnost vybrat si výsledky z Účetního poradce nebo Metodických aktualit. Z končícího Účetního poradce Svazu účetních ČR najdete u nás nově například: České účetní standardy, Mezinárodní účetní standardy, Judikáty – autorsky zpracované a Stanoviska a sdělení institucí ČR.

Potřebujete pomoci s přechodem z Účetního poradce na portál Daně pro lidi?

Jsme Vám k dispozici, neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.

SLUŽBY ZÁKAZNÍNŮM: +420 212 247 888 / sluzby@daneprolidi.cz

PŘEDSTAVENÍ A PREZENTACE PŘÍMO U VÁS: +420 737 518 210 / prezentace@daneprolidi.cz

K 50. výročí Svazu účetních České republiky mohou jeho členové a uživatelé Účetního poradce využít speciální nabídku na nákup Daní pro lidi.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Radost ze spolupráce – děkujeme

I díky Vám mohlo vzniknout jedinečné partnerství Svazu účetních České republiky a společnosti Poradce podnikatele. Výsledkem spolupráce se stal exkluzivní nadčasový online portál na českém trhu. Věříme, že portál Daně pro lidi budou Vaším nejlepším a neoblíbenějším účetním poradcem.

Poradce podnikatele & Svaz účetních České republiky