#Spolecnetozvladneme - speciální nabídka

18. 3. 2020

Milí kolegové .......#spolecnetozvladneme,

v těchto těžkých dnech bychom Vám rádi usnadnili alespoň profesní život. Přicházíme tedy s mimořádnou nabídkou našeho společného produktu do 14. dubna ZDARMA.
Využijte naši pomocnou ruku, kterou je nyní společný projekt Daně pro lidi Svazu účetních České republiky, z. s. a Společnosti Poradce podnikatele s. r. o. ­

Pokud máte o akci zájem, nebo máte jakékoliv otázky, kontaktujte naše zkušené operátorky na tel. č. +420 212 247 888.

Desítky let zkušeností obou našich subjektů v oblasti daní a účetnictví dávají záruku, že on-line systém Daně pro lidi je v České republice zcela výjimečný kvalitou a rozsahem poskytovaných informací a služeb.
Jsme přesvědčeni, že zejména ve stávající situaci je to systém, který Vám může pomoci ve Vaší profesi a při sebevzdělávání.
Již nyní zde najdete řadu vysoce aktuálních informací, které na současnou situaci reagují:
- ČNB přijímá opatření v souvislosti s epidemií koronaviru
- Vláda schválila Liberační daňový balíček
- Další informace pro daňové poplatníky v souvislosti s koronavirem
- Finanční správa reaguje na aktuální situaci
- S Finanční správou můžete komunikovat i na dálku

- Online rozhovor na téma:  Koronavir v naší praxi (proběhne v pondělí 23. března)

Svaz účetních České republiky, z.s.
Vinohradská 2022/125, 130 00 Praha 3
E-mail: info@svaz-ucetnich.cz