Tisková zpráva: Sněm delegátů Svazu účetních České republiky, z.s. zvolil nové členy výkonného výboru a revizní komise

4. 12. 2018

Dne 4. prosince 2018 se v Praze v sídle Vysoké školy hotelové s.r.o. konal Sněm delegátů Svazu účetních České republiky, z.s. a členové Svazu účetních volili nové členy výkonného výboru a revizní komise.

Členy výkonného výboru byli zvoleni: Mgr. Ing. Miloslav Hejret, Mgr. Ing. Magdaléna Králová, Zdeněk Křišťan, Mgr. Jana Nováková, Martin Petr a Ing. Karel Smetana.

Členové výkonného výboru ze svého středu zvolili prezidentkou Svazu účetních ČR Mgr. Ing. Magdalénu Královou a viceprezidenty Ing. Karla Smetanu a Martina Petra.

Členy revizní komise byli zvoleni: Ing. Martin Čejna, Ing. Julie Kukanová a Ing. Petr Píša.

Předsedou revizní komise byl zvolen Ing. Petr Píša a místopředsedkyní Ing. Julie Kukanová.

Mgr. Ing. Magdaléna Králová, prezidentka Svazu účetních České republiky, z.s