Slavnostní předání certifikátů 15. 5. 2019 - Počet certifikovaných účetních se opět zvýšil

22. 5. 2019

Ve středu 15. května 2019 získali v krásném prostředí pražského hotelu Grand Bohemia diplomy noví certifikovaní účetní. Profesi posílilo dvacet absolventů Systému certifikace účetní profese Svazu účetních České republiky, a to konkrétně 17 certifikovaných účetních, 1 bilanční účetní a 2 účetní experti. Všichni absolventi prošli náročným zkouškovým systémem a byla ověřena jejich praxe.

Certifikáty slavnostně předávala prezidentka Svazu účetních České republiky Magdaléna Králová, předseda Komory certifikovaných účetních Libor Vašek a tradičně nechyběl ani předseda Komitétu pro certifikaci Bohumil Král. Všichni jmenovaní přednesli své gratulace, nechyběl slavnostní přípitek a příjemným zpestřením byla i prohlídka nádherného tanečního a divadelního sálu „Boccaccio“, který se v suterénu tohoto skvostu prvorepublikové architektury ukrývá.

Fotogalerie z předávání zde