Sedmý ročník soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku vstupuje do své druhé fáze

16. 12. 2016

Druhé kolo sedmého ročníku soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku startuje v pátek 16. prosince. Přesně o půlnoci ze čtvrtka na pátek se otevře hlasování ve vybraných kategoriích soutěže, u kterých probíhala v průběhu listopadu nominace ze stran veřejnosti a odborné veřejnosti. Své hlasy můžete posílat odborníkům mimo jiné v kategoriích Největší daňové hvězdy, Nejlepší lektor v daních nebo Největší daňová naděje prostřednictvím webové stránky www.danarroku.cz. I nadále je možné posílat hlasy také v kategoriích Nejvstřícnější územní pracoviště finančních úřadů a Nejžádanější zaměstnavatel v daních, kde neprobíhala nominační fáze.

Hlasování končí 13. ledna 2017 a výsledky budou vyhlášeny na slavnostním večeru 16. února 2017.

Generálním partnerem soutěže je Československá obchodní banka, a. s., a mediální podporu mimo jiné zajišťují Finanční správa ČR a Komora daňových poradců ČR.

Více informací o soutěži a jednotlivých kategoriích najdete na www.danarroku.cz.