Prezentace programu PP Poradce pro školy

28. 4. 2022

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

dovolte nám, abychom Vás jménem Svazu účetních České republiky a společnosti Poradce podnikatele pozvali na přátelské setkání v hotelu Absolutum v Praze Holešovicích dne 14. 6. 2022 v 11:00 hodin.

Při dobré kávě a chutném občerstvení bychom Vám, zástupcům významných středních škol, chtěli představit unikátní program PP Poradce pro školy, který je určený školám s ekonomickým zaměřením, a to především na podporu praktického vzdělávání a vyučování. Tento program je postaven na portálu Daně pro lidi, který je primárně určený účetním, auditorům, daňovým poradcům…, ale přináší řadu skvělých informací i žákům a učitelům.

Program setkání:
1. Registrace účastníků setkání 10:00 až 11:00 hodin.
2. Zahájení setkání v 11:00 hodin.
3. Úvodní slovo Mgr. Ing. Magdalény Králové, prezidentky Svazu účetních ČR.
4. Představení portálu Daně pro lidi a programu PP Poradce pro školy.
5. Vystoupení Mgr. Juraje Málika, učitele, autora motivačních knih, majitele společnosti Poradce podnikatele.
6. Předání dárků účastníkům setkání – dárek a publikace Svazu účetních ČR, knihy J. Málika a propagační předměty.
7. Společná diskuze s občerstvením.
8. Zakončení setkání ve 14:00 hodin.

Čím je program PP Poradce pro školy unikátní a jaké výhody přináší zapojeným školám?
- Nabízí učitelům a studentům kvalitní a aktuální informace ze světa daní a účetnictví.
- Jedná se o skvělý výukový nástroj.
- Studenti spojují teorii s praxí.
- Konkurenční výhoda pro školu i studenty při budoucím hledání zaměstnání.

Registraci na setkání prosím proveďte na tomto odkazu do 25. května 2022.