Chci zlepšit naši pověst, říká nová šéfka finanční správy - zmiňuje spolupráci s Komorou daňových poradců ČR a Svazem účetních

8. 2. 2019

Rozhovor pro iROZHLAS.cz poskytla nová šéfka finanční správy Tatjana Richterová. Veřejnost podle ní nebyla připravená na EET ani na kontrolní hlášení. Za prioritu si vytkla právě zlepšení pověsti berních úředníků.

Nová šéfka finanční správy dále uvádí: "Já mám mezi daňovými poradci mnoho známých a kamarádů a vždy jsem k nim přistupovala otevřeně, vždycky jsme si byli nějakým způsobem schopni vykládat ty problémy. Komoru daňových poradců považuji za jednoho z nejbližších partnerů finanční správy, stejně tak Svaz účetních a další profesní komory, se kterými vždy probíráme záležitosti, které by se mohly dotknout nějakého zdaňování."

Zdroj: www.irozhlas.cz