Konference: Účetní budoucnosti aneb digitalizace účetnictví a daňové evidence ..... 1. února 2018

25. 12. 2017

Místo konání = Hotel Grandior, Na Poříčí 1052/42, Praha 1

Přihlásit se můžete zde

Zásadní účetní konference roku 2018 , kterou pořádají Hospodářské noviny a Svaz účetních České republiky - nejvýznamnější oborová organizace sdružující profesionály v oboru účetnictví.

Popis:
Kromě konkrétních změn, na které je třeba se připravit pro rok 2018 se program, zásadní účetní konference roku 2018, bude zabývat nejaktuálnějšími trendy v oboru, které se v nejbližších letech dotknou nejenom účetních služeb pro velké korporace, ale také většiny OSVČ. Přicházející změny budou mít zásadní vliv na podobu účetní profese.

Jaké otázky se budou v rámci odborné části řešit?
- Nový zákon o účetnictví
- Trendy digitalizace v účetnictví
- Moderní technologie: hrozba nebo příležitost
- Na co se musí podnikatelé a účetní připravit v roce 2018