Internátní školení „Mzdové aktuality a zvládání stresu“

19. 1. 2020

Ve dnech 16. – 18. 1.2020 proběhlo v příjemném prostředí hotelu Amálka nedaleko bájné hory Říp další internátní školení. O odborný program se tentokrát postaraly osvědčené lektorky PhDr. Dagmar Kučerová a Mgr. Magdaléna Vyškovská, o nejaktuálnější informace se podělil přímo ředitel sekce sociálního pojištění České správy sociálního zabezpečení Mgr. Kryštof Zrcek. Jak zvládat stres nám v průběhu poradil PhDr. Miloslav Hrubý, pod jehož vedením jsme si mohli sami otestovat svůj osobnostní profil a strávil s námi též večer u skleničky vína, kde jsme mohli neformálně pokračovat. A kdo chtěl vydržet o něco déle, mohl vyzkoušet údajně nejsilnější kávu na světě Black Insomnia.

Skvělý hotel navíc poskytl pro každého něco. Zatímco někteří relaxovali na masáži, v sauně či vířivce, jiní se odreagovali sportem v bazénu či v badmintonovém zápase. Brzy nebylo poznat, kteří kolegové se znají roky a kteří se stali součástí profesního kolektivu právě v Amálce.

Výborný odborný program, proklientská organizace a pohodová atmosféra. To vše byl konec minulého týdne. Těšíme se zase někdy na viděnou!