Hlasujte pro nejlepší daňaře roku 2020!

14. 12. 2020

V pondělí 14. prosince
odstartovalo druhé kolo soutěže
Daňař & daňová firma roku.

Hlasování bylo otevřeno ve vybraných kategoriích soutěže, u kterých probíhala v průběhu listopadu nominace ze stran odborné veřejnosti. Své hlasy můžete posílat odborníkům mimo jiné v kategoriích Daňař roku nebo Daňová naděje prostřednictvím webové stránky www.danar-roku.cz. I nadále je možné posílat hlasy také v kategoriích Nejvstřícnější územní pracoviště finančních úřadů a Nejžádanější zaměstnavatel v daních, kde neprobíhala nominační fáze.

Hlasování končí 8. ledna 2021 a výsledky budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru 9. února 2021. Mediální podporu zajišťují Komora daňových poradců ČR, Komora certifikovaných účetních, Český institut interních auditorů a Svaz účetních ČR.

Více informací o soutěži a jednotlivých kategoriích najdete na www.danar-roku.cz.