Zveme Vás na panelovou diskusi "Kdo je účetní" - 2. 10. 2019

24. 9. 2019

Účetní je slovo, které označuje široké spektrum profesí při zpracování ekonomických informací. Svaz účetních vnímá čím dál tím větší potřebu odlišit od sebe úrovně jednotlivých pracovních pozic v účetním procesu, a to s přihlédnutím k jejich kvalifikaci, odpovědnosti, ale i společenské poptávce.

Zveme Vás na první panelovou diskusi na toto téma, která se koná 2. 10. 2019 od 14,00 hod. v Institutu certifikace Svazu účetních, Vinohradská 2022/125, Praha 3 (metro A – Flora, tram – Radhošťská).

Program:

• Informace z průzkumu zaměřeného na účetní profesi, Robert Krupa, Solitea Česká republika
  • Shrnutí ohlasů veřejné diskuse, Mgr. Ing. Magdalena Králová, SÚ ČR
  • Účetní a přesah jeho práce do zpracování daní, Ing. Zdeněk Urban, KDP ČR
  • Úrovně zařazení účetních pracovníků zkušenost z praxe, Ing. Petr Studnička, ASB Group
  • Pozice a regulace účetní profese v zahraničí, Viera Kučerová, ACCA
  • Výhled tvorby účetní legislativy, Ministerstvo financí

Ke každému bodu se předpokládá diskuse a aktivní zapojení účastníků.

Vstup je volný. Přihlášky zasílejte na e-mail: zemanek@icu-praha.cz , budou registrovány v došlém pořadí. Kapacita omezena.