Den daňové a účetní pohotovosti pro všechny - 10.11.2022

3. 11. 2022

Vyřešte své otázky a mějte klidný konec roku

Dne 10. 11. 2022 Vám Portál Daněprolidi.cz přináší jedinečný dárek – možnost vyzkoušet si naši Daňovou a účetní pohotovost. Máte otázky týkající se daňové či účetní problematiky a nevíte si rady? Ptejte se ZDARMA naší odbornice prostřednictvím online chatu s kódem DDP. Nepropásněte svoji šanci a zúčastněte se poslední daňové a účetní pohotovosti.

Objevte, jak je snadné propadnout kouzlu online portálu Daněprolidi.cz.

Naše zkušena odbornice zodpoví všechny dotazy z oblasti daní a účetnictví každému, kdo navštíví náš portál.

Kdy? 10. listopadu 2022 v čase 9.00 - 12.00 hodin a 13.00 - 15.00 hodin .... online chat

Proč? Na mezinárodní den účetních jsme pro Vás připravili dárek ve formě daňové a mzdové pohotovosti.

Pro koho? Položit dotaz může každý, kdo navštíví www.daneprolidi.cz ZDARMA a BEZ REGISTRACE.

Jak? Deň daňové pohotovosti pro všechny se týká pouze CHATU. V uvedeném čase klikněte v pravém dolním rohu na on-line chat a položte svůj dotaz. Pro odpověď na dotaz zdarma napište do chatu kód DPP.

Kdo? Vaše dotazy bude zodpovídat Ing. Zuzana Pšeničková.