ACCA rozšířila řady o nové členy

23. 3. 2023

Mezinárodní asociace certifikovaných účetních ACCA uspořádala dne 27. února 2023 v krásném prostředí pražského Grandhotelu Bohemia slavnostní předávání certifikátů novým absolventům studijního programu v oboru účetnictví a financí ACCA ze 16 zemí západní a střední Evropy. Současně převzali ocenění nejlepší studenti, kteří se v rámci jednotlivých předmětů umístili bodovým hodnocením v celosvětovém srovnání v první dvacítce.
Slavnostního aktu se jako hosté účastnili kromě vedení úřadu ACCA a těch nejdůležitějších – nových absolventů, též hosté z Karlovy Univerzity, Rady pro veřejný dohled nad auditem a Svazu účetních České republiky. Svaz účetních ČR reprezentovala prezidentka Magdalena Králová a viceprezident Martin Petr.

Fotogalerie ZDE