20. narozeniny Komory certifikovaných účetních

15. 4. 2019

Svaz účetních České republiky, z.s. vybudoval ve spolupráci s ACCA systém Certifikace účetních v ČR a je garantem této certifikace. Absolventi systému certifikace jsou sdruženi v Komoře certifikovaných účetních, která je jedním z členských spolků Svazu účetních České republiky, z.s. A právě Komora slaví letos 20 let své existence. Oslavu výročí uspořádala Komora v sobotu 13. dubna 2019 a i přes zimní počasí se oslava vydařila. Kulturním zpestřením bylo vystoupení mažoretkového a twirlingového klubu Panenky z Českých Budějovic, dvojnásobných mistryň Evropy, které předvedly i v chladném počasí báječné vystoupení.

Za Svaz účetních ČR, z.s. se akce zúčastnili členové výkonného výboru, kteří jsou zároveň členy KCÚ, a to prezidentka Mgr. Ing. Magdaléna Králová a člen výkonného výboru Mgr. Ing. Miloslav Hejret. Oba dva převzali z rukou předsedy KCÚ za svou aktivní práci pro Komoru pamětní medaile.

A co popřát Komoře do dalších let? Hodně zdraví, energie a vůle ke vzájemné spolupráci vedoucí k posílení postavení účetních v České republice.