1. května 2018 odstartoval první ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU

2. 5. 2018

Včera 1. května 2018 odstartoval první ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU 2018. Soutěž, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR a jejímž generálním partnerem je UniCredit Bank, má za cíl vybrat nejlepší profesní účetní/účetního a zvolit nejlepší účetní firmu v České republice. Svaz účetních České republiky, z.s. poskytuje soutěži odbornou záštitu.
Vhodné kandidáty na titul ÚČETNÍ ROKU 2018 i nominace na ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2018 může posílat široká veřejnost i sami zaměstnanci účetních firem. O vítězích v obou kategoriích rozhodne na základě nominací, osobního setkání nebo referencí odborná porota.
Jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti z řad fyzických i právnických osob a jakým způsobem je možné zasílat nominace? Kompletní informace naleznete na stránkách soutěže www.ucetni-roku.cz.